Meeskonnad

Raintree kollektiiv kasvab iga aastaga järjest suuremaks. Kümne aastaga on mõnemehe firmast Vihmapuu sirgunud keskmisega suurusega rahvusvaheline ettevõte Raintree Estonia, kes tänasel päeval pakub tööd 47 inimesele.

Raintree Estonia koosneb kaheksast meeskonnast, kes tegutsevad igapäevaselt selle nimel, et Raintree tarkvara areneks ning oleks pidevalt muutuvas IT-sektoris jätkusuutlik. Kliki meeskondade nimedel ja loe, kuidas nad ise oma tööd kirjeldavad.

Juhtkond

Juhtkonna visioon vormib Raintree Estonia käekäiku. Selle asemel, et jalad seinal ettevõtte arengult kõrvalt vaadata, kirjutavad nad hommikust õhtuni koodi, lahendavad klientide probleeme või muretsevad selle eest, et kontoris valitseks mõnus töökeskkond.

Taristu

Taristuinseneride najal seisab kogu meie ettevõtte töö püsti. Nemad hoiavad kätt pulsil, et meie klientide töörutiin oleks tõrkevaba ning nad arendavad tarkavara, mis aitab kogu firmal tööd paremini teha

Agent

Agendimeeskond töötab selle osaga Raintreest, millest 30 aastat tagasi alustati Raintree tarkvara kirjutamist. Nemad on meie projekteerimise, arendamise ja moderniseerimise agendid.

Klient

Kliendimeeskond on Raintree nägu ja tegu. Koos agendimeeskonnaga tagavad nad, et lisaks heale funktsionaalsusele on meie tarkvara mugav kasutada ja ilus vaadata.

Äriloogika

Äriloogikud loovad uusi lahendusi, mis teevad Raintreed iga päevaga järjest paremaks. Nende kõrgelennulised mõtted realiseeruvad siinsamas meie kontoris.

Rahavood ja andmevahetus

Rahavoogude ja andmevahetuse insenerid kindlustavad klientide rahavoogude täpse ja kiire liikumise. Nemad haldavad seda osa Raintreest, mida USA haiglad kasutavad arveldamiseks ja raportite koostamiseks.

Tootehaldus

Tootehalduse ja arenduse meeskond on meie ühenduslüli klientidega. Nemad teavad täpselt, mida kliendid soovivad ning viivad täide ka kõige keerukamad unelmad.

Testimine ja dokumenteerimine

Testijad katsetavad teiste meeskondade loodut ja annavad neile oma karmi, kuid õiglase hinnangu. Nende silmade alt ei pääse läbi ükski vale veateade ega uljas bugi. Dokumenteerijad on meie sõnasepad, kes erinevalt ülejäänud seltskonnast kasutavad oma töös täiesti tavalisi inimkeeli ning kirjutavad muuhulgas kasutajajuhendeid.